مشخصات، خرید و قیمت گاوصندوق خانگی

به طور قطع شما هم به دنبال خرید گاوصندوق خانگی هستید.گاوصندوق خانگی نیز درست به مانند دیگر گاوصندوق ها ضدسرقت و نسوز هستند. از آنجا که احتمال سرقت از گاوصندوق خانگی به مراتب بیشتر از گاوصندوق های شرکت ها و بانک ها است. پس گاوصندوق خانگی باید از امنیت بیشتری برخوردار باشد. به عبارت ساده تر شما باید به دنبال خرید گاوصندوق خانگی ایمن با تمام تجهیزات ایمنی باشید تا بتوانید با خیالی آسوده از اموال، اسناد و مدارک خود در مقابل سارقین منزل محافظت کنید.

در پایین این صفحه شما می توانید لیست گاوصندوق های خانگی را به همراه قیمت آن مشاهده نمایید.

طبق آمار حدود 33 درصد دزدی ها از خانه ها و از گاوصندوق های خانگی اتفاق می افتد. برای جلوگیری از به سرقت رفتن طلا، جواهرات، اسناد و مدارک در خانه خرید گاوصندوق خانگی لازم و ضروری است.

اگر تصمیم به خرید گاوصندوق خانگی دارید. باید در درجه اول مشخص کنید. گاوصندوق را برای نگهداری و محافظت از چه وسیله ای می خواهید.

معمولا گاوصندوق های خانگی را برای نگهداری از اسناد و مدارک، پول نقد، طلا و جواهرات استفاده می کنند. بنابراین لازم نیست گاوصندوقی که دارای طبقات زیادی است خریداری کنید.برخی گاوصندوق ها قابلیت پیچ شدن به دیوار یا زمین را دارند. این قابلیت ایمنی گاوصندوق خانگی را دو چندان خواهد کرد. برخی گاوصندوق های خانگی به سبب حجم کوچکی که دارند قابل حمل هستند. ویژگی وصل شدن به دیوار و یا زمین سبب می شود سارقان نتوانند گاوصندوق را از زمین و یا دیوار جدا کنند.
در نتیجه گاوصندوق خانگی از طلا، جواهر و سکه و پول نقد محافظت می کند. ویژگی های گاوصندوق خانگی عبارتند از:

  • لازم نیست طبقات زیادی داشته باشد
  • قابلیت پیچ شدن به زمین و دیوار را داشته باشد
  • قابل حمل نباشد

گاوصندوق خانگی ایمن و شیک

نحوه انتخاب ابعاد و وزن گاوصندوق خانگی

برخی فاکتورها برای خرید گاوصندوق خانگی و هر نوع گاوصندوق دیگری مشترک و ثابت است. فرقی نمی کند از گاوصندوق در چه مکانی می خواهید استفاده کنید. در مجموع گاوصندوق خوب باید از ایمنی بالایی برخوردار باشد تا بتواند راه نفوذ دزدان به وسایل داخل گاوصندوق را به خوبی ببندد.
مسلما هر چه گزینه های امنیتی در گاوصندوق بیشتر باشد تاثیر مستقیمی بر افزایش قیمت گاوصندوق خانگی خواهد داشت. توصیه میکنیم به هیچ عنوان وجود ویژگی های امنیتی را فدای قیمت نکنید.

اولین و مهم ترین نکته برای خرید گاوصندوق خانگی ابعاد و وزن گاوصندوق است. قبل از توجه به نسوز بودن و امنیت بالای قفل گاوصندوق حجم و اندازه گاوصندوق را در نظر بگیرید. باید بدانید که گاوصندوق کجای خانه قرار می گیرد و چه ابعادی باید داشته باشد.

حجم اقلامی که قرار است داخل گاوصندوق قرار بگیرند تعیین کننده ابعاد و سایز گاوصندوق هستند. برای بدست آوردن تقریبی ابعاد و قیمت گاوصندوق خانگی بهتر است. تمامی اقلامی که می خواهید در گاوصندوق جای دهید روی هم قرار دهید تا بطور تقریبی بتوانید ابعاد گاوصندوق خانگی را دریابید.
اگر جای خاصی را در منزل برای قرار دادن گاوصندوق در نظر گرفته اید. لازم است ارتفاع، عمق و عرض محل را به درستی اندازه بگیرید. نکته مهم برای انتخاب محل قرار گیری گاوصندوق خانگی فضایی است که توسط قفل اشغال می شود. در نظر داشته باشید فضای اشغالی توسط قفل از ابعاد گاوصندوق کاملا جداست. دقت کنید فضای اضافه برای قفل را محاسبه کنید. تا بعدا با مشکل باز و بسته شدن درب گاوصندوق مواجه نشوید.

برای خرید گاوصندوق خانگی در ابعاد مختلف و با امکانات مختلف امنیتی به گروه صنعتی کاوه مراجعه کنید . گروه صنعتی کاوه با یک قرن تجربه در ساخت انواع مختلف گاوصندوق های خانگی و شرکتی در خدمت مصرف کنندگان این کالا هستند.

گاوصندوق های خانگی ساخت گروه صنعتی کاوه از امنیت بالایی برخوردار هستند و به خوبی از تمام وسایل ارزشمند شما مراقبت میکنند. خدمات پس از فروش محصولات این شرکت نیز توسط کارشناسان ماهر این مجموعه به خوبی انجام می شود. کارشناسان این مجموعه در قسمت فروش نیز میتوانند شما را در زمینه انتخاب نوع گاوصندوق به خوبی راهنمایی کنند. تا مناسب ترین گزینه را برای منزل خود انتخاب کنید و بهترین بهره برداری را از امکانات امنیتی که گاوصندوق خانگی برای شما به ارمغان می آورد داشته باشید.

قیمت گاوصندوق خانگی

یکی از موضوعات مهم در زمان خرید گاوصندوق خانگی بحث بودجه و میزان قیمت گاوصندوق خانگی است. در وهله اول می بایست میزان بودجه ای که می خواهید برای خرید گاوصندوق خانگی مصرف کنید را مشخص کنید. مشخص شدن میزان بودجه تعداد زیادی از گاوصندوق ها را از لیست شما به شکل خودکار حذف خواهد کرد بنابراین انتخاب نیز برای شما آسانتر خواهد شد.

قبل از تصمیم برای خرید گاوصندوق خانگی اگر محدودیت مالی هم نداشتید عجله نکنید. هرگز بدون تحقیق برای خرید اقدام نکنید. حتما به صفحه قیمت گذاری گاوصندوق کاوه مراجعه کنید و از قیمت گاوصندوق خانگی مد نظر خود مطمئن شوید. سپس برای خرید از مشاوران گروه صنعتی کاوه که شماره های آنها در سایت گروه صنعتی کاوه وجود دارد مشاوره بگیرید و سپس برای خرید اقدام کنید.

با خرید گاوصندوق خانگی از سکه و پول نقد خود در برابر دزدان محافظت کنید

چه چیزی امنیت گاوصندوق را در برابر سرقت بیشتر میکند؟

سوالاتی که هر فرد در هنگام خرید گاوصندوق خانگی می پرسد. مقاومت و میزان امنیت گاوصندوق در برابر ضربات دیلم، آتش سوزی، جابجایی توسط سارق، ضد گلوله بودن و امنیت بالای قفل هاست.
وجود زبانه های ثابت و متحرک در قفل های محصول نیز بسیار حائز اهمیت هستند. توجه به امنیت قفل و مسائل ایمنی گاوصندوق در برابر دزدان از نکات مهمی است که می بایست هر خریدار با در نظر گرفتن اطلاعات کامل درباره نحوه عملکرد محصول و میزان ایمنی که ایجاد میکند برای خرید اقدام کند.

سوالات متداول

آیا گروه صنعتی کاوه دارای فروشندگان سیار است؟
خیر، کالاهایی که در سطح شهر توسط وانتی ها به فروش می رسند هیچ ارتباطی به گروه صنعتی کاوه ندارند.

آیا فروشگاه مرکزی کاوه وجود دارد؟
بله، در بخش تماس با ما در سایت، نشانی و شماره تماس دفتر مرکزی درج شده است.

محصولات گروه صنعتی کاوه تا چند سال خدمات پس از فروش دارد؟
شما تا یکسال به راحتی می توانید از خدمات پس از فروش بهره مند شوید.

نمایش 1–12 از 57 نتیجه

نمایش 12 32 48