گروه صنعتی کاوه

هلدینگ صنعتی کاوه با یک قرن تجربه پیشتاز ساخت و طراحی انواع گاوصندوق های بانکی، اداری، خانگی ، هتلی ، نظامی و دربهای ضدسرقت، ادوات و تجهیزات اداری ضدسرقت و نسوز می باشد.

این گروه صنعتی با بهره مندی از تجارب و فن آوری های روز دنیا و با استفاده از نیروی توانمند و متخصص و ماهر و روشهای مدرن موفق به تولید و ارائه به روز ترین تکنولوژی ها در زمینه گاوصندوق های ضدسرقت و قفلهای دیجیتال و مکانیکی شده است.

همچنین گروه صنعتی کاوه مفتخر به داشتن گواهینامه های معتبر استاندارد از اداره استاندادر و تحقیقات صنعتی ایران و همچنین گواهینامه مدیریت کیفیت می باشد. همچنین این شرکت دارای مجوزهای ثبت اختراع بابت تولید محصولاتی با روز ترین تکنولوژی های دنیا می باشد

قیمت و خرید انواع گاوصندوق کاوه

تامین نیاز همه اصناف

 از جمله تولیدات ایمن گاوصندوق نسوز کاوه می توان به محصولات زیر اشاره کرد:

  1. انواع گاوصندوق خانگی، اداری، بانکی، نظامی، هتلی سنگین و سبک نسوز و ضدسرقت  در ابعاد و  ندازههای گوناگون 
  2. ساخت انواع درب های ضدسرقت آپارتمانی، درب فرار، درب حریق، درب سرور و ضدانفجار
  3. انواع درب های ضدسرقت و نسوز بانکی معروف به درب خزانه
  4. انواع تجهیزات ایمنی اداری نظیر فایل های نسوز 2و 4 کشویی  و کمدهای بایگانی (بودپانزر) های نسوز و معمولی
  5. انواع صندوق امانات
  6. انواع گاوصندوق طلافروشی ،گاوصندوق زیرویترینی
  7. گاوصندوق آسانسوری با به روزترین و منحصربه فردترین تکنولوژی روز دنیا

آماده خدمتیم

در سایه شعار«یکی برای همه و همه برای یکی» و جهت رفاه حال مشتریان و امنیت و رفاه آنان  نمایندگانی از سوی این  شرکت مأموریت یافته اند تا عهده دار انجام خدماتی از قبیل فروش انواع محصولات کاوه اعم از خانگی و اداری ، انجام کلیه امور پشتیبانی مانند جابجایی گاوصندوق، حمل و نقل، بازگشایی رمز ، تعمیرات و گارانتی محصولات تولیدی کاوه باشند. 

در این راستا نمایندگی کاوه (ردانی پور) به عنوان یکی از نمایندگان پویا و متعهد گروه صنعتی کاوه در اصفهان معرفی شده و  انجام کلیه امور مانند . خرید و فروش گاوصندوق کاوه و تعویض و بازگشایی رمز و خدمات جانبی دیگر را عهده دار می باشد.

خدمات کاوه

لازم به ذکر است کاوه فروش سیار ندارد. بنابراین جهت تأمین امنیت و ایمنی منزل و محل کار خود گاوصندوق کاوه را بدون پسوند و پیشوند تنها از نمایندگی های معتبر در استان خود تهیه فرمایید.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایتمان استفاده می کنیم. با مرور این وب سایت، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.