گاوصندوق دیجیتالی

تفاوت اصلی گاوصندوق دیجیتالی نسبت به نوع های دیگر گاوصندوق، در قفل رمزدار و ایمنی بیشتر این مدل گاوصندوق است. شما با خرید گاوصندوق دیجیتالی دیگر نگرانی بایت فراموشی رمز یا گم کردن کلیدها را نخواهید داشت. گاوصندوق دیجیتالی با یک رمز عددی و یا اسکن اثر انگشت شما باز خواهد شد.

اگر بخواهید گاوصندوق دیجیتالی را بسیار ایمن تر و قدرتمندتر کنید. می توانید به راحتی سیستم رمز دار گاوصندوق دیجیتالی را با قفل های مکانیکی ترکیب کنید و گاوصندوق را برای دزدان غیر قابل نفوذ کنید.

چنانچه به دنبال خرید گاوصندوق دیجیتالی برای محل کار، دفتر، اداره و یا منزل خود هستید و می خواهید قیمت گاوصندوق دیجیتالی را بدانید. حتما به صفحه گروه صنعتی کاوه مراجعه کنید و انواع تولیدات این شرکت را مشاهده کنید.

گروه صنعتی کاوه با بهره مندی از کارشناسان مجرب در زمینه ساخت گاوصندوق و با استفاده از بهترین صفحات فولادی و مقاوم ترین قفل های مکانیکی و دیجیتالی در ساخت انواع گاوصندوق طی سالهای متمادی در خدمت ایرانیان عزیز هستند. تجربه سالها ساخت و خدمات پس از فروش این گروه صنعتی پیشرو در زمینه ساخت انواع گاوصندوق ضامن محصولات این شرکت است. نام گاوصندوق کاوه بین مشتریان این محصول بسیار شناخته شده است. با خرید گاوصندوق کاوه از حمله دزدان در امان خواهید بود و خطری مدارک، اسناد، طلا، جواهرات و پول های نقد شما را تهدید نخواهد کرد.

خرید گاوصندوق دیجیتالی

در هنگام خرید گاوصندوق گذشته از قیمت گاوصندوق دیجیتالی و میزان امنیتی که ایجاد میکند به عوامل دیگر نیز توجه داشته باشید. بسته به نیاز شما و میزان استفاده ای که از گاوصندوق دارید. تعداد دفعاتی که می خواهید درب محصول را باز و بسته کنید. محیطی که قرار است صندوق درون آن قرار بگیرید و حتی کاربردی که از محصول انتظار دارید نیز باید مورد توجه شما باشد. اگر مدیر و صاحب کسب و کاری هستید و در طول روز باید به دفعات به محتویات داخل گاوصندوق دسترسی داشته باشید. بهتر است گاوصندوق دیجیتالی را برای خرید انتخاب کنید.

در ساخت انواع گاوصندوق، صنعت و تکنولوژی در افزایش امنیت این محصولات نقش بسیار مهمی ایفا کرده است. تکنولوژی قفل های دیجیتالی امنیت گاوصندوق ها را دو چندان کرده است. گاها پیش آمده که گاوصندوق های کلید دار و رمزدار مکانیکی توسط سارقان باز شده اند. ولی باز شدن قفل گاوصندوق دیجیتالی امکان پذیر نیست و دسترسی به وسایل داخل آن برای سارقان غیر ممکن خواهد بود.

با خرید گاوصندوق دیجیتالی که با رمز های عددی و یا اسکن اثر انگشت و قرنیه چشم باز می شوند دست سارقین را از اموال و اسناد مهم خود کوتاه خواهید کرد. یقینا امنیت بیشتر هزینه بیشتری نیز می طلبد.

مسلما قیمت گاوصندوق دیجیتالی به دلیل برخوردار بودن از تکنولوژی اثر انگشت کمی بیشتر از انواع دیگر گاوصندوق خواهد بود. در نظر داشته باشید شما با پرداخت هزینه بیشتر امنیت را تا بی نهایت برای اموال خود به ارمغان آورده اید. پرداخت هزینه بیشتر برای خرید گاوصندوق دیجیتالی سرمایه گذاری بلند مدت خواهد بود.

قیمت گاوصندوق دیجیتالی

در پایین صفحه لیستی از تمامی گاوصندوق های دیجیتالی اعم از خانگی، فروشگاهی، شرکتی و اداری و … را به همراه قیمت آنها می توانید مشاهده نمایید.

مزیت گاوصندوق دیجیتالی

با خرید گاوصندوق دیجیتالی برای هر استفاده در هر مکانی شما امنیت بیشتر را خواهید داشت. گاوصندوق دیجیتالی خانگی در مقایسه با نوع معمولی بسیار ایمن تر است. بنابراین با توجه به آمار بالای سرقت از خانه ها دیگر نگران سرقت طلا، جواهرات، اسناد، مدارک و پول نقد در خانه نخواهید بود.

شما به راحتی با کمک اسکن اثر انگشت و یا یک رمز عددی به راحتی به محتویات داخل گاوصندوق دیجیتالی دسترسی خواهید داشت.

شرکت های خارجی و ایرانی بسیاری در بازار تولید و فروش این محصول پرکاربرد در ایران وجود دارد. که مشغول فعالیت در این زمینه هستند.

گروه صنعتی کاوه با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع مختلف گاوصندوق، گاوصندوق های دیجیتال شرکتی و خانگی در خدمت هموطنان عزیز است. خدمات پس از فروش این شرکت بسیار خوب عمل می کنند. اگر چنانچه قطعاتی خراب و یا با مشکلی روبرو شوند سریعا توسط کارشناسان خبره و باتجربه تعمیر و یا تعویض می شوند. امنیت را از محصولات خوب و با کیفیت ساخت گروه صنعتی کاوه بخواهید.

امنیت گاوصندوق دیجیتالی

به طور قطع گاوصندوق دیجیتالی یکی از ایمن ترین نوع گاوصندوق محسوب می شود. این نوع به دلیل استفاده از تکنولوژی اسکن اثر انگشت یا اسکن قرنیه چشم و یا رمز عددی از بهترین و ایمن ترین نوع در بازار است.

چنانچه گاوصندوق دیجیتالی را برای محل کار و یا منزل خود تهیه می کنید مطمئن باشید از هزینه ای که برای خرید این محصول گذاشته اید پشیمان نخواهید شد .

درست است که قیمت گاوصندوق دیجیتالی در مقایسه با نوع های دیگر آن کمی بیشتر است. باید در نظر بگیرید شما هزینه اضافه تر را برای امنیت و راحتی بیشتر پرداخت کرده اید و این برای شما در دراز مدت سود هم به همراه خواهد داشت.

در درجه اول شما امنیت بیشتر برای اموال خود به دست آورده اید و دیگر اینکه دسترسی به وسایل داخل گاوصندوق دیجیتالی برای شما بسیار سریعتر و آسان تر خواهد بود.

سوالات متداول

آیا گروه صنعتی کاوه فروش قطعات دارد؟

بله ، شما با واحد خدمات پس از فروش که شماره آن در سایت موجود است تماس گرفته و برای خرید انواع قفل، قفسه، دستگیره و … صحبت کنید.

آیا گاوصندوق دیجیتالی کاوه توسط کارشناسان شما تعمیر هم می شوند؟

بله، تعمیر قفل، قفسه و دستگیره توسط کارشناس تعمیرات انجام خواهد شد.

اگر رمز صندوق را فراموش کرده باشم برای بازیابی رمز اقدامی می توان کرد یا کلا صندوق تخریب خواهد شد؟

خیر، رمز قابل بازیابی است شما با بخش خدمات هماهنگی های لازم را انجام دهید تا کارهای لازم انجام شود.

نمایش 1–12 از 25 نتیجه

نمایش 12 32 48