قوانین و مقررات

هدف از ایجاد سایت گاوصندوق کاوه ایجاد فضایی امن جهت سهولت انتخاب، مقایسه و شناخت محصولات کاوه جهت مشتریان گرامی می باشد.

این سایت امکان ارائه خدمات مربوط به گاوصندوق از قبیل حمل و نقل، بازگشائی، تعمیرات،آموزش و دریافت مشاوره تخصصی جهت خرید و فروش را نیز به صورت تلفنی و حضوری امکان پذیر می نماید.

به منظور ارائه بهتر خدمات و خریدی امن و آسان در فضای مجازی و تامین رضایت و اطمینان مشتریان رعایت قوانین سایت الزامی می باشد.

 

قوانین مربوط به مالکیت سایت

کلیه اطلاعات و عناصر و مفاد نوشتاری و دیداری کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات محصولات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت نمایندگی کاوه(ردانی پور) می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر( سایت نمایندگی گاوصندوق کاوه(ردانی پور) ، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

 

ضوابط ثبت و سفارش

قبل از خرید و ثبت سفارش حتما پنل نحوه خرید و مقررات را مطالعه فرمائید.

اطلاعات ثبت شده کاربران سایت به صورت محرمانه طراحی شده است و سایت متعهد به نگه داری و تامین امنیت اطلاعات کاربران می باشد.

خریدار گرامی لطفا پس از ثبت سفارش با شماره درج شده در سایت جهت هماهنگی و انجام اقدامات بعدی جهت ارسال از طریق واتساپ یا پیامک ارتباط حاصل فرمائید.

درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌ همراه توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، نمایندگی گاوصندوق کاوه(ردانی پور) جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند

کالا پس از انتخاب و ثبت سفارش در روزهای کاری هفته، بسته به شهر محل ارسال و نوع محصول از 24 الی هفت روز کاری تحویل مشتری خواهد شد.

 

ضوابط انصراف از خرید

1-1 مهلت انصراف از خرید کالاها 2 روز از زمان خرید میباشد

2-1 انصراف از خرید به کالاهایی تعلق میگیرد که از بسته بندی نمایندگی کاوه باز و خارج نشده باشد. بدیهی است هر گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته بندی اولیه کالا یا ثانویه نمایندگی کاوه، پلمپ، برچسب، نایلون، وکیوم و…. ضوابط انصراف از خرید را از بین خواهد برد .

3-1 درصورت رعایت شرایط انصراف از خرید و پس از هماهنگی با نمایندگی گروه صنعتی کاوه ، خریدار میتواند نسبت به ارسال کالا از طریق سرویس حمل و نقل معتبر یا سرویس حمل و نقل شرکت کاوه ( هزینه برگشت به عهده مشتری خواهد بود)اقدام نماید. پس از دریافت کالا توسط نمایندگی کاوه وجه حداکثر ظرف مدت 48 ساعت به خریدار مسترد میگردد.
4-1 هزینه بسته بندی، ارسال و استرداد کالاهایی که مشمول انصراف از خرید میباشند بر عهده خریدار میباشد.
5-1 انصراف از خرید کالا برای مشتریان و مصرف کننده نهایی است و شامل فروش تجاری و همچنین فروش به همکاران نمی باشد.

 

ضمانت هماهنگی مشخصات کالا با اطلاعات فنی سایت، سفارش ثبت شده و یا خصوصیاتی مثل رنگ کالا

1-2 چنانچه کالای ارسالی با اطلاعات فنی مندرج در سایت مغایرت داشته باشد یا اینکه خصوصیات کالای ثبت سفارش شده با کالای دریافت شده مطابقت نداشته باشد، باید حداکثر طی 48 ساعت از زمان دریافت کالا به واحد فنی اطلاع رسانی شود و کالا با هماهنگی واحد فنی و به آدرس مورد نظر این بخش مسترد شود.
2-2 هزینه ارسال و استرداد کالاهایی که اشتباها ارسال شده باشند با نمایندگی کاوه میباشد.
3-2 در تمامی مواردیکه تشخیص وجود مغایرت در کالا بدون باز کردن بسته بندی اصلی کالا و از طریق کنترل مشخصات روی جعبه اصلی کالا امکانپذیر باشد(مانند رنگ کالا، نوع رمز(دیجیتال، مکانیک) نوع کلید(تاشو یا معمولی)، اندازه ، وزن و نوع لولا، باید کالا در همان حالت و بدون استفاده یا باز کردن بسته بندی اصلی مسترد گردد. لذا لازم است خریدار قبل از باز نمودن بسته بندی اصلی کالا نسبت به انطباق مشخصات کالای دریافتی با سفارش ثبت شده در حد اطلاعات مندرج روی بسته بندی اصلی کالا اقدام نموده و در صورت مشاهده مغایرت قبل از باز نمودن بسته بندی کالا نسبت به هماهنگی جهت استرداد کالا اقدام نماید.
4-2 لازم است در این بازه زمانی(زمان ارائه شده جهت بند 2-3) از برداشتن تمامی برچسبهای کالا (مثل برچسب چسب برند، برچسب های استاندارد ، برچسب ضمانت و …) از روی محصول و همچنین ایراد خدشه و صدمه به بدنه محصول خریداری شده خودداری گردد، در غیر اینصورت کالا از شمول مهلت تست سلامت خارج میگردد. بعبارت دیگر برداشتن هر کدام از برچسبهای کالا و یا وارد کردن خدشه و صدمه به بدنه کالا و محصول خریداری شده قبل از پایان 48 ساعت مهلت تست به معنای پذیرش سلامت کامل موارد مذکور در مهلت تست 48ساعته از سوی خریدار و پایان مهلت مذکور میباشد. .
3-3 این ضمانت شامل مشکلات فنی از قببیل نوع رمز و قفل و نوع کلید مدنظر(تاشو، معمولی)، نوع رنگ (معمولی، کوره ای)، نمونه رنگ مورد نظر بوده و شامل اشکالات ظاهری مانند ، خط و خش، ضربه دیدگی، استفاده و بکارگیری غیر معمول رمزها کلیه مواردیکه در نتیجه استفاده نادرست از کالا توسط خریدار ایجاد شود، نمیگردد.
4-3 در طی مدت زمان تست خریدار در صورت مشاهده مشکل ابتدا مراتب را با بخش فنی نمایندگی مطرح و پس از اخذ راهنمایی و دریافت تاییدیه استرداد، کالای خریداری شده را به همان صورت وکیوم شده همراه با تجهیزات(مانند کلید و دفترچه راهنما و کارت گارانتی) به همراه فاکتور فروش مربوطه به آدرس اعلام شده توسط بخش فنی ارسال می دارد. لازم است که کالای مرجوعی به گونه ای بسته بندی و ارسال گردد که در طی حمل به کالا و بسته بندی اصلی آن هیچ گونه آسیبی وارد نگردد،.

 

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایتمان استفاده می کنیم. با مرور این وب سایت، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.