بلاگ

بازگشایی گاوصندوق

بازگشایی گاوصندوق

در صورتی که رمز عبور یا کلید گاوصندوق را کم کرده باشید، نیاز به بازگشایی آن می باشد. بازگشایی گاوصندوق کار ساده ای نیست و نباید توسط افراد آماتور انجام شود. این کار باید به گونه ای انجام شود که آسیبی به گاوصندوق وارد نشود و امکان استفاده دوباره از آن باشد. در این مقاله بازگشایی درب گاوصندوق را بررسی می کنیم.

نحوه بازگشایی گاوصندوق

گاوصندوق انواع مختلفی دارد، که نوع سیستم امنیتی آن ها با هم متفاوت است. روش های بازگشایی انواع گاوصندوق با هم متفات است. سیستم امنیتی گاوصندوق ها دیجیتالی، مکانیکی، کلیدی یا هوشمند می باشد. همچنین برای باز کردن هر کدام نیز روش های مختلفی وجود دارد.

انواع روش های باز کردن گاوصندوق

برای باز کردن گاوصندوق روش های مختلفی وجود دارد، که برای انواع مدل قفل نیز متفاوت است. برای قفل های کلیدی می توان از سنجاق، ابزار مخصوص، شوک دادن، سوراخ کردن هسته قفل با مته و یا ساخت کلید جدید استفاده کرد. در حالی که برای باز کردن قفل دیجیتال این روش ها کارساز نمی باشند. به این منظور می توان از روش هایی مثل وارد کردن کد شخصی، ریست کردن یا برگشت به تنظیمات کارخانه استفاده کرد.

روش تخریب گاوصندوق

در صورتی که تجربه کافی در زمینه باز کردن درب گاوصندوق نداشته باشید، احتمال آسیب به آن وجود دارد. استفاده از دریل، دیلم و برش لولا ها از جمله روش های آسیب به گاوصندوق است. در صورتی که بدنه و درب گاوصندوق آسیب ببیند، تعمیر آن هزینه بسیار بالایی دارد و یا حتی غیر ممکن است، به این صورت هزینه زیادی را بر خرید گاوصندوق مجدد متحمل می شوید.

 

رمزگشایی گاوصندوق

فراموش کردن رمز گاوصندوق کاوه

گاوصندوق کاوه از بهترین گاوصندوق های موجود در بازار می باشد، که کیفیت بسیار بالایی دارد. در صورتی که رمز گاوصندوق کاوه را فراموش کردید، بهترین راه کمک گرفتن از متخصصان است. رمزگشایی گاوصندوق کاوه بری افراد حرفه ای کار ساده ای می باشد.

خدمات بازگشایی گاوصندوق کاوه

برای بازگشایی گاوصندوق کاوه بهترین راه استفاده از خدمات ارائه شده توسط نمایندگی های معتبر آن است. به این منظور کافی است با از طریق راه های ارتباطی موجود در وبسایت صنعت کاوه با متخصصان تیم ما در ارتباط باشید. متخصصان در سریع ترین زمان به محل آمده و گاوصندوق را برای شما بازگشایی می کنند، به صورتی که هیچ گونه آسیبی به آن وارد نشود و بتوانید مجددا از آن استفاده کنید.

کلام پایانی

بازگشایی گاوصندوق به شیوه درست اهمیت بسیار زیادی دارد. در صورتی که گاوصندوق آسیب ببیند، دیگر قابل استفاده نمی باشد. به همین دلیل بهترین راه کمک گرفتن از متخصصان این حوزه است. برای باز کردن گاوصندوق روش ها و ابزارهای مختلفی وجود دارد. هزینه اندکی که بابت بازگشایی گاوصندوق پرداخت می کنید با هزینه تعمیرات گاوصندوق یا خرید گاوصندوق نو قابل مقایسه نیست.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *