بلاگ

گاوصندوق دیواری

گاوصندوق دیواری

گاوصندوق دیواری از جمله گاوصندوق هایی است که به دلیل امنیت بالا و همچنین اشغال فضای کم بسیار کاربردی می باشد. اطلاع از کاربرد، ویژگی ها و همچنین قیمت گاو صندوق دیواری برای انتخاب آن اهمیت بسیار زیادی دارد، به همین دلیل در این مقاله از صنعت کاوه به بررسی این موارد به طور کامل می پردازیم.

گاوصندوق دیواری چیست؟

گاوصندوق دیواری همان طور که از نام آن نیز مشخص است، در دیوار نصب می شود و به طور معمول مخفی است. این مدل گاوصندوق در انواع مختلفی تولید می شود، که از نظر میزان مقاومت، نوع سیستم امنیتی و همچنین ابعاد با هم متفاوت هستند.

کاربرد گاوصندوق دیواری

گاوصندوق دیواری از پرکاربردترین انواع گاوصندوق موجود در بازار می باشد، از این مدل گاوصندوق می توان در منازل، سازمان ها، ادارات، هتل ها و … استفاده کرد. با افزایش سرقت و کم شدن فضای منازل و دفاتر استفاده از گاو صندوق دیواری نیز افزایش پیدا کرده است.

ویژگی های گاو صندوق دیواری

از مهم ترین ویژگی های گاوصندوق دیواری می توان به مخفی بودن و وزن کم آن اشاره کرد. این مدل گاوصندوق داخل دیوار قرار می گیرند و به راحتی مخفی می شوند، به این صورت سارقان به راحتی نمی توانند آن را پیدا کنند، بنابراین امنیت بالایی دارد. گاوصندوق دیواری برای قرار گیری داخل دیوار به صورتی طراحی شده است، که به نسبت دیگر انواع گاوصندوق وزن کمی داشته باشد، وزن کم گاوصندوق دیواری موجب شده است، که در برابر حرارت و نفوذ آب مقاوم نباشد.

 

گاو صندوق دیواری

چه کسانی به گاوصندوق دیواری نیاز دارند؟

با افزایش سرقت، گاوصندوق های دیواری بیشتر از گذشته طرفدار پیدا کرده اند و بسیاری از افراد که تمایل به محافظت از وسایل و مدارک با ارزش خود را دارند، از این مدل گاوصندوق می توانند استفاده کنند. علاوه بر این در صورتی که افراد فضا محدودی در اختیار دارند، می توانند از گاوصندوق دیواری استفاده کنند، زیرا فضا کمی از محیط اتاق را اشغال می کند.

قیمت گاوصندوق دیواری

همان طور که گفتیم گاوصندوق دیواری در انواع مختلفی تولید می شود و به همین دلیل قیمت آن نیز به ابعاد، جنس بدنه، نوع سیستم ایمنی و برند گاوصندوق بستگی دارد. همچنین نوسانات قیمت فولاد نیز باعث تغییر قیمت گاوصندوق دیواری می شود، به همین دلیل توصیه می شود برای اطلاع از قیمت دقیق با شماره های موجود در وبسایت صنعت کاوه تماس بگیرید.

خرید گاوصندوق دیواری

برای خرید گاوصندوق دیواری باید مواردی از جمله ابعاد مورد نیاز، فضا قرار گیری آن، میزان امنیت و قیمت را در نظر بگیرید. بررسی این موارد برای افرادی که شناخت کافی ندارند، ممکن است مشکل باشد. صنعت کاوه امکان دریافت مشاوره را برای تمامی افراد فراهم کرده است، همچنین مشخصات تمامی محصولات به همراه قیمت در سایت موجود می باشد، به این صورت تمامی افراد می توانند گاوصندوق مورد نظر خود را با قیمت مناسب خریداری کرده و در محل مورد نظر تحویل بگیرند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *