بلاگ

گاوصندوق طلافروشی

گاوصندوق طلافروشی

طلافروشی بیشتر از بقیه مکان ها مورد توجه سارقان است، با توجه به حجم بالا جواهرات و احتمال زیاد سرقت آن ها، استفاده از گاوصندوق بهترین راه برای محافظت از دارایی ها می باشد. در این مقاله از صنعت کاوه به طور کامل گاوصندوق طلافروشی، ویژگی ها، قیمت و خرید آن را بررسی می کنیم.

تامین امنیت در طلافروشی ها

در طلافروشی ها حجم بالایی از جواهرات وجود دارند، به همین دلیل احتمال سرقت از آن ها به مراتب بیشتر از بقیه مکان ها است. محافظت درست از جواهرات اهمیت بسیار زیادی دارد. علاوه بر سیستم های امنیتی که در مغازه نصب می شود، جواهرات نیز باید در مکان امنی قرار داده شوند. گاوصندوق طلافروشی به همین منظور طراحی شده است. استفاده از این مدل گاوصندوق برای تامین امنیت در طلافروشی توصیه می شود.

ضرورت استفاده از گاوصندوق طلافروشی

همان طور که می دانید در طلافروشی ها بخش عمده ای از جواهرات در ویترین و در معرض دید قرار دارند و احتمال سرقت آن ها بیشتر می شود. گاوصندوق آسانسوری یا همان طلافروشی ها به گونه ای طراحی شده که به محض احساس خطر فروشنده می تواند با فشار دادن دکمه ای، تمامی جواهرات را به داخل گاوصندوق منتقل کند. به همین دلیل استفاده از گاوصندوق طلافروشی اهمیت بسیار زیادی دارد.

انواع گاوصندوق طلافروشی

گاوصندوق طلافروشی در انواع مختلفی از جمله طرح L، مربعی و … تولید می شود. این مدل گاوصندوق بر اساس فضا قرار گیری آن طراحی می شود. نوع سیستم امنیتی و ابعاد از مواردی هستند که توسط خریدار مشخص می شوند، همچنین میزان مقاومت گاوصندوق های طلافروشی با هم متفاوت است و این مورد نیز به هنگام خرید بر اساس نیاز و همچنین بودجه خریدار مشخص می شود.

گاو صندوق طلافروشی

ویژگی های گاوصندوق طلافروشی

گاوصندوق طلافروشی ویژگی ها و مزایای بسیار زیادی دارد. از جمله این موارد می توان به امنیت بالا، استفاده راحت، طراحی در هر ابعاد و طرحی و باز و بسته شدن درب گاوصندوق در سریع ترین زمان اشاره کرد. به طور معمول برای ساخت گاوصندوق طلافروشی از بدنه فولادی 6 میلی متر و در فولادی 8 میلی متری استفاده می شود، که این موارد به درخواست مشتری قابل تغییر هستند.

مهم ترین نکات خرید گاوصندوق طلافروشی

برای خرید گاوصندوق طلافروشی لازم است نکات زیر را در نظر داشته باشید:

• مکان قرار گیری گاوصندوق: ابعاد گاوصندوق طلافروشی بر اساس مکان قرار گیری آن مشخص می شود، بنابراین باید در ابتدا ابعاد مکان قرار گیری را داشته باشید.
• نوع سیستم امنیتی: بر روی گاوصندوق طلافروشی می توان انواع قفل و سیستم امنیتی را نصب کرد. قفل های هوشمند و دیجیتالی امنیت بالاتری به نسبت مدل مکانیکی دارند.
• خرید از فروشگاه های معتبر: تشخیص کیفیت و میزان مقاومت گاوصندوق برای افراد کار ساده ای نیست، به همین دلیل خرید از فروشگاه معتبر می تواند تضمین کننده محصول خریده شده توسط شما باشد.

قیمت گاوصندوق طلافروشی

قیمت از پارامترهایی است که به هنگام خرید برای افراد اهمیت بسیار زیادی دارد. با توجه به اینکه گاوصندوق طلافروشی بر اساس ابعاد طلافروشی و مکان قرار گیری آن طراحی می شود، نمی توان قیمت دقیقی برای آن مشخص کرد. همچنین جنس بدنه، نوع سیستم امنیتی و برند تولید کننده نیز بر روی قیمت گاوصندوق تاثیر می گذارند. گاوصندوق کاوه از بهترین برندهای موجود در بازار می باشد، که علاوه بر قیمت کیفیت بسیار بالایی نیز دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های موجود در وبسایت صنعت کاوه تماس گرفته و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *