بلاگ

گاوصندوق مدارس

گاوصندوق مدارس

برای نگهداری از مدارک مهم از جمله سوالات امتحانی دانش آموزان، مدارک شخصی دانش آموزان و معلمان، نامه های آموزش و پرورش نمی توان از کمد ساده استفاده کرد و به گاوصندوق نیاز است. گاوصندوق مدارس با توجه به کاربرد مورد نظر طراحی شده است و برای قرار گیری مدارک و پوشه مناسب می باشد. در این مقاله به بررسی این مدل گاوصندوق می پردازیم.

گاوصندوق مدارس چیست؟

گاو صندوق مدارس برای نگهداری و محافظت از مدارک و سرمایه نقدی موجود استفاده می شود. این نوع گاوصندوق به گونه ای طراحی شده که بتوان به راحتی در طبقات مختلف آن پوشه ها و مدارک کاغذی را جا داد. گاوصندوق مدرسه بر اساس نوع سیستم امنیتی، اندازه، مقاومت و جنس بدنه انواع مختلفی دارد.

ویژگی های گاو صندوق مراکز آموزشی

گاوصندوق مراکز آموزشی فضای داخلی زیاد و تفکیک پذیر برای قرار دادن مدارک و پوشه ها دارد، همچنین باید کاملا نسوز و ضد آب باشد، تا در صورت آتش سوزی و یا آب گرفتگی مدارک کاغذی از بین نروند. آخرین ویژگی مهم گاوصندوق مدارس ضد سرقت بودن آن می باشد. این مدل گاوصندوق باید سیستم ایمنی مناسبی داشته باشد، تا افراد به راحتی نتوانند به مدارک داخل آن دسترسی داشته باشند.

 

گاوصندوق مدرسه

ضرورت استفاده از گاوصندوق در مدارس

در مدارس استفاده از گاوصندوق اهمیت بسیار زیادی دارد، ولی چرا؟ به طور معمول مدرسه و دفتر مدیر پر رفت و آمد می باشد و دانش آموزان، والدین و حتی افراد دیگر به راحتی می توانند وارد مدرسه و دفتر مدیر شوند، بنابراین اگر از کمد و کشو عادی به منظور نگهداری از مدارک استفاده شود، تمامی افراد دسترسی راحتی به آن ها دارند و می توانند از مدارک موجود سوء استفاده کنند.

قیمت گاوصندوق مدارس

همانطور که گفتیم گاوصندوق مدارس در انواع مختلفی ساخته می شود، که از نظر نوع قفل، سایز، جنس بدنه و میزان مقاومت با هم متفاوت هستند و بر همین اساس قیمت آن ها نیز متفاوت است. از دیگر عوامل موثر بر قیمت گاو صندوق مدارس می توان به برند تولید کننده آن اشاره کرد. برندهای مختلفی از گاوصندوق در ایران موجود می باشند، که قیمت آن ها با هم متفاوت است. از بهترین برندهای موجود که علاوه بر کیفیت بالا، قیمت مناسبی نیز دارد، می توان به گاوصندوق نسوز کاوه اشاره کرد.

خرید گاوصندوق مدارس

برای خرید گاوصندوق مدارس باید به کاربرد مورد نظر توجه کنید. ابعاد گاوصندوق بر اساس حجم مدارک و پوشه های موجود انتخاب می شود. از مواردی که برای انتخاب گاوصندوق مهم است، سیستم امنیتی و میزان مقاومت بدنه آن است. گاو صندوق مدارس در سه مدل هوشمند، مکانیکی و دیجیتالی موجود می باشد، که مدل مکانیکی به نسبت دو مورد دیگر امنیت پایین تری دارد. برای مشاهده انواع گاوصندوق مدارس می توانید به وبسایت صنعت کاوه مراجعه کنید و در صورت نیاز به دریافت مشاوره از طریق راه های ارتباطی موجود در وبسایت با ما در ارتباط باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *