بلاگ

امنیت گاوصندوق

امنیت گاوصندوق

گاوصندوق برای نگهداری و محافظت از وسایل و مدارک با ارزش استفاده می شود، بنابراین امنیت آن اهمیت بسیار زیادی دارد. امنیت گاوصندوق به پارامترهای مختلفی از جمله جنس گاوصندوق، نوع قفل و حتی وزن آن بستگی دارد. در این مقاله از صنعت کاوه به بررسی ایمنی گاوصندوق به طور کامل می پردازیم.

امنیت گاوصندوق چیست؟

امنیت گاوصندوق به معنای عدم دسترسی سارقان به مدارک و وسایل ارزشمند داخل آن می باشد. به این منظور لازم است که هنگام تولید گاوصندوق نکاتی رعایت شود. گاوصندوق ایمن به راحتی توسط سارقان قابل حمل و جا به جایی نیست، همچنین نمی توان بدنه آن را برش داده و یا در آن را به راحتی باز کرد.

امنیت گاوصندوق باید چگونه باشد؟

مهم ترین پارامتری که برای خرید گاوصندوق باید در نظر داشته باشید، امنیت آن است. امنیت گاوصندوق باید به گونه ای باشد، که سارقان نتوانند به مدارک و وسایل با ارزش شما دسترسی پیدا کنند. به این منظور بالا بودن وزن گاوصندوق، محکم بودن بدنه آن و همچنین سیستم امنیتی قوی لازم است.

5 روش پرکاربرد در بالابردن امنیت گاوصندوق

در این قسمت به برسی راه های بهبود امنیت گاوصندوق می پردازیم:

1. مخفی کردن گاوصندوق: گاوصندوق را درون کمد، زیر زمین یا هر جایی که در دید نباشد قرار دهید، به گونه ای که سارقان نتوانند به سادگی آن را پیدا کنند.
2. مهار کردن گاوصندوق: به این منظور می توانید گاوصندوق را به زمین یا دیوار جوش داده یا پیچ کنید، تا سارقان قادر به حمل آن نباشند.
3. رمز دیجیتالی: نوع قفل گاوصندوق در امنیت آن بسیار تاثیرگذار است، به این منظور توصیه می شود از رمز دیجیتالی که امنیت بالایی دارد، استفاده شود. همچنین می توان چند نوع قفل بر روی گاوصندوق به طور همزمان نصب کرد.
4. نصب دزدگیر: با نصب دزدگیر در صورتی که سارقان بخواهند درب گاوصندوق را با روش های غیر معمول باز کنند، به صدا در می آید.
5. سیستم پیامکی: با نصب سیستم پیامکی بر روی گاوصندوق، هنگام باز شدن درب آن به 1 تا 5 موبایل پیامک ارسال می کند.

 

ایمنی گاوصندوق

امن ترین گاوصندوق در بازار

در بازار انواع مختلفی از گاوصندوق تولید برندهای مختلف موجود می باشد، که از لحاظ امنیت در سطح یکسانی قرار ندارند. همانطور که گفتیم ایمنی گاوصندوق به پارامترهای مختلفی از جمله جنس بدنه، نوع قفل و بسیاری از موارد دیگر بستگی دارد. گاوصندوق کاوه از امن ترین گاوصندوق های موجود در بازار می باشد، که تمامی نکات لازم برای بالا بودن امنیت در ساخت آن رعایت شده است.

امن ترین گاوصندوق خانگی

ایمنی گاوصندوق خانگی برای محافظت از مدارک و جواهرات شما اهمیت بسیار زیادی دارد. به این منظور گاوصندوق باید سیستم امنیتی قوی داشته باشد. قفل های ترکیبی به این منظور بهترین گزینه می باشند، همچنین توجه داشته باشید که گاوصندوق انتخابی شما سنگین باشد، تا سارقان نتوانند آن را حمل کنند.

امن ترین گاوصندوق ادارات

در ادارات برای نگهداری مدارک از گاوصندوق استفاده می شود. گاوصندوق ادارات به طور معمول دارای قفل مکانیکی هستند که امنیت بالایی ندارند. صنعت کاوه عرضه کننده امن ترین گاوصندوق ادارات می باشد، که دارای بدنه محکم و سیستم قفل ترکیبی هستند.

امن ترین گاوصندوق طلا فروشی

گاوصندوق طلا فروشی باید ایمنی بالایی داشته باشد، زیرا سرمایه بسیار زیادی در آن ها وجود دارد. معمولا در طلا فروشی ها از گاوصندوق آسانسوری استفاده می شود. امن ترین نوع گاوصندوق برای طلا فروشی، گاوصندوق ویترینی کاوه است، زیرا بدنه محکم و غیرقابل نفوذ و همچنین سیستم رمزنگاری بسیار قوی دارد.

امنیت گاوصندوق کاوه

گاوصندوق کاوه از امن ترین نمونه های موجود در بازار است. دلیل بالا بودن امنیت گاوصندوق کاوه محکم بودن بدنه، سنگین بودن آن و همچنین سیستم رمزنگاری آن می باشد. در صورتی که به گاوصندوقی با ایمنی بالا نیاز دارید، کاوه بهترین گزینه برای شما است. برای خرید گاوصندوق می توانید انواع آن را در وبسایت صنعت کاوه به همراه مشخصات و قیمت مشاهده کرده و به راحتی محصول مورد نیاز خود را سفارش دهید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *