بلاگ

تعمیرات گاوصندوق

گاوصندوق نیز همانند تمامی وسایل دیگر دچار آسیب و خرابی می شود و نیاز به تعمیرات دارد. در صورتی که بدنه گاوصندوق کمی آسیب دیده و یا قفل آن خراب شده باشد، به صرفه تر است که آن را تعمیر کرده تا مدل جدیدی را خریداری کنید. البته تعمیرات تا جایی مناسب است، که امنیت و مقاومت گاوصندوق در برابر حرارت و آب کم نشود. در این مقاله از صنعت کاوه به بررسی تعمیرات گاوصندوق می پردازیم.

خدمات تعمیرات گاوصندوق چیست؟

خدمات تعمیرات گاوصندوق شامل تعمیر بدنه دستگاه در صورت امکان و تعویض قفل آن می باشد. همچنین تعویض مکان گاوصندوق های نصب شده نیز جزو خدمات گاوصندوق محسوب می شود. تعمیرات گاوصندوق کار ساده ای نیست و باید توسط افراد متخصص انجام شود، در غیر اینصورت امکان آسیب دیدن قسمت های مختلف گاوصندوق وجود دارد. در صورتی که سیستم قفل و یا بدنه گاوصندوق آسیب ببیند، دیگر امنیت لازم را نداشته و تنها راه تعویض و خرید گاوصندوق جدید است.

دلایل خراب شدن گاوصندوق

خراب شدن گاوصندوق دلایل بسیار زیادی می تواند داشته باشد. برای مثال در برخی از موارد افراد رمز گاوصندوق را فراموش کرده و برای باز کردن آن به روش های مختلف تلاش می کنند، این کار موجب خراب شدن قفل گاوصندوق می شود و نیاز است تعویض شود. از دیگر دلایل خراب شدن گاوصندوق می توان به شرایط محیطی و رطوب شدید اشاره کرد، که موجب زنگ زدن برخی از گاوصندوق ها و پوسیده شدن بدنه آن ها می شود.

خراب شدن قفل گاوصندوق

در صورتی که قفل گاوصندوق خراب شود، امکان تعمیر آن وجود ندارد و باید مجددا قفل جدیدی خریداری شده و بر روی گاوصندوق نصب شود. تعویض قفل کار ساده ای نیست و باید به دست افراد ماهر انجام شود، پس از انجام دادن این کار خودداری کنید. در این صورت احتمال خراب شدن در گاوصندوق وجود دارد، به این صورت هزینه های بیشتری را متقبل می شوید.

 

بازگشایی گاوصندوق

روش های بازگشایی درب گاوصندوق

برخی از گاوصندوق ها دارای شاه کلید نیز می باشند، که در صورت فراموش کردن رمز با آن نیز می توان درب گاوصندوق را باز کرد. به طور معمول گاوصندوق های دیجیتالی و هوشمند شاه کلید ندارند، در این صورت لازم است از افراد ماهر برای بازگشایی گاوصندوق کمک بگیرید. توجه داشته باشید که اگر نتوانستید قفل گاوصندوق را باز کنید، خودتان شخصا آن را دستکاری نکنید، زیرا ممکن است آن را خراب کنید.

جا به جایی گاوصندوق

برخی از گاوصندوق ها در مکان بر روی دیوار یا زمین نصب می شوند، در این صورت برای جا به جایی آن ها نیاز به افراد ماهر می باشد، در غیر این صورت بدنه گاوصندوق آسیب می بیند. سالم بودن گاوصندوق برای امنیت و مقاومت در برابر رطوبت و حرارت بسیار مهم است.

چه زمانی به تعمیر گاوصندوق نیاز داریم؟

در صورتی که درب گاوصندوق شما به دلیل خراب شدن قفل باز نمی شود یا بدنه گاوصندوق پوسیده و آسیب دیده باشد، به خدمات تعمیر گاوصندوق نیاز دارید. با مشاهده هر گونه آسیب کم لازم است که از تعمیرکار ماهر کمک بخواهید. به این صورت هزینه های کمتری در آینده متقبل می شوید.

هزینه تعمیر گاوصندوق

هزینه تعمیر گاوصندوق به میزان آسیب دیدگی، زمان لازم برای تعمیر آن و تجهیزات مورد نیاز بستگی دارد. برای مثال اگر قفل گاوصندوق خراب شده باشد، لازم است که هزینه قفل جدید را پرداخت کنید. در مجموع هزینه خدمات تعمیر گاوصندوق را نمی توان به طور دقیق مشخص کرد، ولی مطمئنا به نسبت خرید گاوصندوق جدید به صرفه تر است.
در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران صنعت کاوه به صورت رایگان در ارتباط باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *