بلاگ

گاوصندوق چرخدار

گاوصندوق چرخدار

یکی از انواع گاوصندوق که کاربرد بسیار زیادی دارد، گاوصندوق چرخدار است. گاوصندوق ها معمولا وزن بالایی دارند و جا به جایی آن ها راحت نیست، ولی گاوصندوق های چرخدار را به راحتی می توان جا به جا کرد. در این مقاله به بررسی این مدل گاوصندوق می پردازیم.

گاوصندوق چرخدار چیست؟

گاوصندوق چرخدار همانند دیگر انواع گاوصندوق می باشد، با این تفاوت که دارای چرخ هایی برای جا به جایی راحت می باشد. چرخ های این مدل گاوصندوق به طور معمول قابلیت نصب و جداسازی دارند. با جدا کردن پایه های گاوصندوق چرخدار می توان آن را بر روی زمین نصب کرد.

انواع گاوصندوق چرخدار

گاوصندوق چرخدار در انواع مختلفی ساخته می شوند، که از نظر سیستم امنیتی، اندازه و میزان مقاومت متفاوت می باشند. بر اساس نوع سیستم امنیتی گاوصندوق های چرخدار دارای سه مدل مکانیکی، دیجیتالی و هوشمند می باشد، که از نظر میزان امنیت و قیمت با هم متفاوت هستند.

ویژگی های گاوصندوق چرخدار

گاوصندوق چرخدار انواع مختلفی دارد و ویژگی های آن با توجه به مدل آن تغییر می کند. از مهم ترین ویژگی های این مدل گاوصندوق می توان به جا به جایی راحت آن اشاره کرد.

کاربردهای گاوصندوق چرخدار

گاوصندوق چرخدار کاربردهای بسیار زیادی دارد. این مدل گاوصندوق به عنوان گاوصندوق خانگی، اداری و بسیاری از موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. جا به جایی راحت گاوصندوق های چرخدار در مواردی مانند اسباب کشی یا نظافت بسیار کاربردی می باشد.

 

مزایای گاوصندوق چرخدار

مزایای استفاده از گاوصندوق چرخدار

گاوصندوق چرخدار مزیت های بسیار زیادی دارد. از جمله مزایای این مدل گاوصندوق می توان به جمله جا به جایی راحت، قابلیت نصب به دیوار یا زمین، دارای قفل مکانیکی یا دیجیتالی، مجهز به سیستم ضد سرقت، مقاومت بالا در برابر دما و ضد آب بودن آن اشاره کرد.

معایب استفاده از گاوصندوق چرخدار

از معایب گاوصندوق چرخدار می توان به راحتی سرقت آن اشاره کرد. گاوصندوق ها معمولا وزن سنگینی دارند، به همین دلیل سارقان نمی توانند آن را جا به جا کنند، ولی در صورتی چرخدار باشد، حمل آن برای سارقان بسیار راحت می باشد. به همین دلیل توصیه می شود، از این محصول برای طلافروشی ها و پادگان ها استفاده نشود.

قیمت گاوصندوق چرخدار

گاوصندوق چرخدار در مدل های مختلفی ساخته می شود، به همین دلیل قیمت آن نیز متفاوت است. همچنین برندهای مختلفی در زمینه ساخت این مدل گاوصندوق فعالیت می کنند و قیمت محصولات آن ها با هم متفاوت است. برای دریافت لیست قیمت گاوصندوق چرخدار می توانید با شماره های موجود در وبسایت صنعت کاوه تماس بگیرید.

خرید گاوصندوق چرخدار

برای خرید گاوصندوق چرخدار باید موارد مختلفی از جمله کاربرد مورد نظر، امنیت گاوصندوق، مقاومت و اندازه آن را در نظر بگیرید. برای کاربردهای فوق امنیتی استفاده از این مدل گاوصندوق توصیه نمی شود، ولی برای ادارات، سازمان ها و خانه ها گزینه مناسبی است. انتخاب سایز، نوع قفل و سیستم امنیتی و مقاومت گاوصندوق در برابر آب و حرارت بالا نیز به کاربرد مورد نظر و بودجه شما بستگی دارد. انواع گاوصندوق به همراه مشخصات در سایت صنعت کاوه موجود می باشد، شما می توانید به راحتی محصول مورد نظر را سفارش داده و در محل مورد نظر آن را تحویل بگیرید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *