بلاگ

گاوصندوق مخفی

گاوصندوق مخفی

گاوصندوق مخفی به نسبت دیگر گاوصندوق ها امنیت بسیار بالایی دارد، به همین دلیل با افزایش آمار سرقت بسیار طرفدار پیدا کرده است. گاوصندوق مخفی مدل های مختلفی دارد. گاوصندوق دیجیتالی، خانگی و بسیاری از موارد دیگر را می توانند ویژگی مخفی شدن را نیز داشته باشند. در این مقاله انواع گاو صندوق مخفی، ویژگی ها، نصب، قیمت و خرید آن را بررسی می کنیم.

گاوصندوق مخفی چیست؟

گاوصندوق مخفی به گاوصندوقی گفته می شود، که سارقان نتوانند به راحتی آن را پیدا کنند. معمولا این مدل گاوصندوق داخل دیوار، پست قاب ها یا زیر زمین مخفی می شوند. گاو صندوق مخفی همانند دیگر گاوصندوق ها می باشد و تنها تفاوتی که دارد، مخفی بودن آن است.

انواع گاوصندوق مخفی

گاوصندوق مخفی در مدل های مختلفی ساخته می شود، که از نظر ابعاد، نوع سیستم امنیتی و میزان مقاومت با هم متفاوت می باشند. این مدل گاوصندوق را می توان در ابعاد گاوصندوق خانگی، اداری و یا سازمانی تولید کرد، ولی به طور معمول برای مخفی کردن گاوصندوق بهتر است در ابعاد کوچک طراحی شود. نوع سیستم امنیتی گاوصندوق مخفی نیز می تواند مکانیکی، دیجیتالی یا هوشمند باشد. بر اساس مکان قرار گیری گاوصندوق های مخفی دارای دو مدل دیواری و زیر زمینی می باشند.

کاربرد گاوصندوق مخفی

به دلیل افزایش سرقت گاوصندوق مخفی بسیار کاربردی می شود. از این مدل گاوصندوق می توان در مکان های مختلفی از جمله منازل، ادارات، سازمان ها و … استفاده کرد. همچنین در صورتی که مدارک مهمی برای محافظت دارید و امکان سرقت از گاوصندوق شما زیاد است، این مدل گاوصندوق بسیار کاربردی است. در مکان های پر رفت و آمد مانند دفتر مدیر شرکت ها و سازمان ها نیز معمولا از گاوصندوق های مخفی استفاده می شود.

 

گاوصندوق مخفی

مشخصات و ویژگی های گاوصندوق مخفی

همان طور که گفتیم گاوصندوق مخفی در مدل های مختلفی تولید می شود، که ویژگی ها و مشخصات متفاوتی دارند. مهم ترین ویژگی تمامی انواع گاوصندوق مخفی را می توان همان پنهان بودن آن دانست و به دلیل مخفی بودن امنیت بسیار بالاتری در مقایسه با مدل های دیگر گاوصندوق دارد.

نصب گاوصندوق مخفی

گاوصندوق مخفی در زیر زمین یا داخل دیوار نصب می شود. برای نصب این مدل گاوصندوق توصیه می شود از افراد متخصص راهنمایی بگیرید، زیرا مخفی کردن درست گاوصندوق و نصب صحیح آن بدون آسیب دیدن گاوصندوق اهمیت بسیار زیادی دارد.

قیمت گاو صندوق مخفی

قیمت گاوصندوق مخفی به دلایل مختلف از جمله ابعاد مختلف، نوع سیستم امنیتی، میزان مقاومت و نوسانات قیمت فولاد بسیار متغیر است. انواع گاوصندوق به همراه مشخصات و قیمت در وبسایت صنعت کاوه موجود می باشد، به این صورت می توانید به راحتی قیمت و مشخصات محصول مورد نظر را بررسی کنید.

خرید گاوصندوق مخفی

برای خرید گاوصندوق مخفی باید ابعاد مورد نظر گاوصندوق و مکانی که قصد قرار دادن آن را دارید، را در نظر داشته باشید. توصیه می شود در این مورد از کارشناسان کمک بگیرید. به این منظور می توانید با شماره های موجود در وبسایت صنعت کاوه تماس گرفته و با کارشناسان در ارتباط باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *